Złośliwie o głupkach. Zwłaszcza w w potylice. Pardon, w polityce.
RSS
sobota, 26 czerwca 2010

Głosować po piwie jest fe, ale kandydować można.

A może po prostu moralniej jest się masturbować patrząc na swojego kota, niż na film porno?

 

JarKacz pije piwo.

 

Montaż wykonał wg swojego pomysłu Jurgi, dziękuję.

 

19:18, krasnov
Link Dodaj komentarz »
sobota, 19 czerwca 2010

" Pokazywanie ministra, który rozbiera młodą kobietę ubiegającą się o pracę jest niedozwolone - uznał albański sąd i skazał na wysoką grzywnę (400 tys. euro) prywatną telewizję "Top Channel".
Na wideo pokazanym przed rokiem przez telewizję ówczesny minister kultury Ylli Pango rozbiera młodą dziewczynę. Chciał sprawdzić - jak się później tłumaczył - warunki fizyczne młodej Albanki, która poprosiła go o pomoc w zatrudnieniu (...). W tym celu zaprosił ją do swej rezydencji. (...)

Po tym jak w marcu ubiegłego roku wyemitowano filmik, premier Albanii Sali Berisha usunął ministra ze stanowiska za "postawę moralną nie licującą z zajmowanym stanowiskiem rządowym". 56-letni Pango został również z usunięty z Uniwersytetu w Tiranie, gdzie wykładał psychologię.

Oberwało się też jednak stacji telewizyjnej, która wyemitowała materiał. Albański sąd ukarał "Top Channel" za naruszenie prywatności ministra, skazując ją na zapłacenie 400 tys. euro grzywny. (...) W lutym tego roku Pango otrzymał od premiera nowe stanowisko: został mianowany dyrektorem Komitetu Nauki w Ministerstwie Edukacji. (tvn24.pl)

 

Przypomina mi to działalność naszej rodzimej KRRiT oraz Rady Etyki Mediów. Tylko, że u nas święte krowy są gdzie indziej.

22:50, krasnov
Link Dodaj komentarz »
piątek, 18 czerwca 2010

" - Myślę, że jest to sytuacja niesmaczna - tak rzecznik PiS Adam Bielan, który jest członkiem sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego, skrytykował innych kandydatów na prezydenta za robienie kampanii wyborczej na wałach przeciwpowodziowych. (...) - Nie chcę wymieniać nazwisk. Wszyscy mogliśmy zobaczyć w materiałach telewizyjnych którzy kandydaci, jak już jeździli do powodzian, to nie robili tego jak Jarosław Kaczyński bez kamer, tylko urządzali tam konferencje prasowe - powiedział Bielan w "Trójce". (gazeta.pl)

 

No to zobaczmy, kto jeździł na wały z całą ekipą fotoreporterów  robił sobie sesje zdjęciowe:

 

Prezes PiS odwiedza powodzian - fotorelacja w "Super Expressie"

Pomyślmy: czy temu człowiekowi można wierzyć?

23:02, krasnov
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 17 czerwca 2010

Już planowałem napisać, ze zdziwieniem, że Benedykt 16 okazał się zdumiewająco lepszy od poprzednika, przepraszając wreszcie wprost za księży pedofilów. Ja, chwalący papieża, no w głowie się nie mieści. ale naprawdę chciałem. A tu proszę:

 

" Watykan cofnął zakazy, które nałożył na arcybiskupa Juliusza Paetza po aferze molestowania przezeń kleryków. Molestowanie kleryków przez abp. Paetza ujawniła "Rzeczpospolita" osiem lat temu. Sąd ani prokuratura sprawą się nie zajęły, bo pokrzywdzeni nie złożyli zawiadomień. Paetz do zarzutów się nie przyznał, ale został zmuszony do rezygnacji ze stanowiska metropolity poznańskiego w 2002 r. Watykańska Kongregacja ds. Biskupów zakazała mu w 2002 r. jedynie sprawowania posługi biskupiej w archidiecezji poznańskiej. Nie mógł więc udzielać sakramentu bierzmowania, wyświęcać kapłanów i konsekrować kościołów, odprawiać uroczystych mszy, przewodzić procesjom. Ale kilka tygodni temu Kongregacja odwołała dekret. (gazeta.pl)

 

 

Benedykt XVI Łaskawy

Montaż wykonał na moją prośbę Jurgi. Dziękuję.

22:22, krasnov
Link Dodaj komentarz »
środa, 16 czerwca 2010

" Prawie pięć milionów złotych wydał katowicki magistrat na specjalne premie dla wszystkich pracowników miasta. Po 400 zł brutto dostało około 11 tys. osób. Powód? 20. rocznica wolnych wyborów samorządowych. (...)

Katowice wydały na nagrody dokładnie 4,775 mln zł. Dostali je nie tylko miejscy urzędnicy, ale też wszystkie osoby, które zatrudnia miasto i jego instytucje. Premie trafiły więc do nauczycieli szkół, przedszkoli, pracowników żłobków, zarządu dróg, przedsiębiorstwa gospodarki komunalnej i innych zakładów. Pieniądze pochodziły z tzw. nadwyżki budżetowej.

- Każdy pracownik samorządu otrzymał premię - mówi z dumą Waldemar Bojarun, rzecznik magistratu. Dodaje, że nagroda im się należy, ponieważ pod koniec maja minęła 20. rocznica pierwszych wolnych wyborów samorządowych po upadku PRL. Politycy są zgodni, że to wtedy rozpoczęła się w Polsce budowa społeczeństwa obywatelskiego.

- Dzięki przemianom ustrojowym również w Katowicach wiele rzeczy zmieniło się na lepsze - mówi rzecznik, a niedowiarkom radzi przypomnieć sobie, jak 20 lat temu wyglądało miasto, bo wtedy zrozumieją, jak wiele dobrego zrobił samorząd. (gazeta.pl)

 

Nie mam pojęcia, do jakiej partii należy pan prezydent, ale jeśli to partia uczciwa, to powinna go natychmiast wywalić. Zaś mieszkańcy Katowic powinni pokazać mu wała w najbliższych wyborach, również ci, których usiłował przekupić tą jałmużną.

Rocznica budowy społeczeństwa obywatelskiego? Społeczeństwo obywatelskie budują obywatele, a nie nadęta władza!

W Katowicach zmieniło się na lepsze? Co tu dobrego zrobił samorząd? Że nie zmarnował pieniędzy podatników?

Nagrodę na dwudziestolecie powinni dostać - jesli ma w ogóle taką nagrodę ktoś dostać - PRZEDSIĘBIORCY, bo to oni budują dobrobyt, to dzięki kim się zmienia na lepsze!

Władza powinna sobie wreszcie uświadomić, że nie jest żadną „władzą”, tylko zarządcą wspólnego dobra, któremu się płaci za porządne wykonanie roboty! Pan prezydent też jest wynajętym (wybranym w drodze konkursu - wyborów) najemnikiem, tak samo jak sprzątaczka, hydraulik, czy architekt.

 

10:10, krasnov
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 15 czerwca 2010

" Jarosław Kaczyński jest przeciwnikiem metody in vitro i zwolennikiem projektu Bolesława Piechy, który za stosowanie tej metody "chciał wsadzać ludzi do więzień". - A to obecnie problem 20 procent młodych Polaków - powiedział (Sławomir) Nowak. (tvn24.pl)

 

Cóż, to jest po prostu pisowski element polityki prorodzinnej i prourodzinowej. Żeby Polaków się rodziło więcej, to trzeba im utrudnić, to pobudzi ducha oporu.

 

P.S. Wróciłem do kraju, do życia i do blogowania. ;)

21:16, krasnov
Link Dodaj komentarz »