Złośliwie o głupkach. Zwłaszcza w w potylice. Pardon, w polityce.
RSS
niedziela, 27 marca 2011

Partyjka PJN (Polityka Jest Nasrana) zaprezentowała swoje nowe logo. Jak tłumaczy jej szefowa, Joanna Kluzik-Rostkowska, "to jest młody orzeł, któremu się chce".  Taktownie nie dodała, co mu się chce.

PJN

15:53, krasnov
Link Komentarze (3) »
środa, 23 marca 2011

Imć Brudziński zaproponował, żeby budowanemu gazoportowi nadać imię Lecha Kaczyńskiego. Ba.

 

Szalet miejski im. Lecha Aleksandra Kaczyńskiego

11:21, krasnov
Link Komentarze (1) »
wtorek, 22 marca 2011

Prezes Jarosław Kaczyński wybrał się na zakupy. Nie, nie dla rodziny, a dla pognębienia "pana Tuska". Za chleb, dwa kilo cukru (lub trzy, bo ktoś nie może się zdecydować ile), piersi z kurczaka, warzywa i parę jabłek zapłacił 55 złotych, z zadowoleniem podkreślając, jak to za "rządów Tuska" ceny poszły w górę. Tak, oczywiście, gdyby premierem był Kaczyński, to kryzysu by nie było. Albo przynajmniej wskazałby winnego (czyli zapewne Tuska).

Inna sprawa, że coś mi się zapłacona kwota nie kalkuluje z listą produktów. Paragonu oczywiście prezes nie pokazał ("mam, ale nie pokażę"). Ale wiadomo chociaż, że prezes napracował się szukając odpowiednio drogiego sklepu: przemaszerował aż 20 kilometrów od domu! Czemu zrobił zakupów tam, gdzie zwykli obywatele. Ano, zapewne za niskie progi by były.

Tanie sklepy są dla biedaków

Zresztą nawet drogi sklep okazał się mieć niewystarczająco eksluzywną klientelę i na czas zakupów prezesa podobno wyrzucono zwykłych klientów.

 

22:11, krasnov
Link Komentarze (1) »